Knihy, které mění život k lepsímu

Jak překonat ztrátu motivace

Každý z nás v sobě nosí touhu radovat se ze života. V dnešní době však přemíra povinností, časový tlak, stále se zvyšující požadavky a očekávání jiných lidí krade naši radost, nadšení a chuť do života. Čím dál tím více žen a mužů si stěžuje, že jsou přetížení, že už dlouho pociťují únavu a ztrátu motivace, která na nás v dnešní době doléhá bez ohledu na věk, společenské postavení nebo pozici v zaměstnání.

Jak opět získat radost ze života, sílu a energii, kterou potřebujeme k tomu, abychom dokázali účinným způsobem čelit nepřízni osudu?

Tato kniha nabízí praktické nástroje, které pomáhají najít ztracenou radost ze života a novou motivaci. Autorka názorně vysvětluje, co všechno ke ztrátě motivace vede a jak se   s příčinami ztráty motivace vypořádat. Uplatnění těchto praktických rad a návrhů změní váš život k lepšímu.

Mámy potřebují moudrost

Kniha je určená všem maminkám, které jsou na začátku cesty mateřství, ale i těm, které už děti vychovaly a dívají se na jejich dospělý život.

Ve chvíli početí svěřuje Stvořitel nám rodičům, ženě a muži, tento nový život jako mimořádný dar. Máme se o něj nejen starat, ale vytvořit mu také takové podmínky, aby mohl rozvinout vše, co do něj jeho Tvůrce Bůh vložil. Máme také dítě naučit mnoha dovednostem a způsobu, jak dobře nakládat se svým životem. Bůh nás matky zve, abychom se při projevování lásky svým dětem staly jeho vztaženýma rukama. Spolu s tímto pozváním nám nabízí svou moudrost, kterou potřebujeme, abychom se tohoto nesmírně zodpovědného úkolu zhostily se ctí.