Knihy s autentickými a pravdivými příběhy žen.

Příběhy, které mění životy.

VDĚČNÁ

Každá z nás žije svůj jedinečný příběh.  Kniha Vděčná je sbírkou více než třiceti takových autentických a pravdivých příběhů žen.  Příběhů, které vás inspirují k tomu, abyste pěstovaly postoj vděčnosti a rozvíjely ho u sebe. Protože vděčnost přináší radost!  

ODVÁŽNÁ

V této knize najdete 37 autentických a pravdivých příběhů různých žen. Příběhy jsou motivující a inspirativní. Odhalí vám opravdový zdroj síly a odvahy, kterou každá z nás dennodenně potřebuje. Přesvědčí vás zároveň o tom, že stojí za to být odvážná!

NADĚJEPLNÁ

V této knize najdete 36 autentických a pravdivých příběhů žen. Příběhy jsou povzbuzující a inspirativní. Mohou ve vás vzbudit novou vášeň a radost ze života i tehdy, když na vás dolehne zklamání a bolest, jenž tento život přináší.

PROMĚNĚNÁ

V životě každé z nás jsou oblasti, kde nám změna nepřichází lehce, naopak se zdá být někdy nemožná. Kniha Proměněná obsahuje 36 inspirativních příběhů, které vás přesvědčí o tom, že s Bohem je vždy změna možná.

NEPŘEHLÉDNUTÁ

Všechny máme v sobě ukrytou touhu být milované, nepřehlédnuté.  36 příběhů obsažených v této knize je důkazem toho, že existuje Někdo, kdo nás bezvýhradně miluje. Vidí, co prožíváme, a nikdy nás nepřehlíží.

Objednejte si celou sadu a mějte tak 178 příběhů pěkně pohromadě.

CENA: 1120 Kč

Zůstala jen naděje

Kniha Zůstala jen naděje vypráví příběh o víře, která je jistotou, o naději, která neselhává, a o nekonečné lásce, která je schopna obětovat život.

I když se zdá, že je to nepravděpodobné, tak tento příběh se stal skutečně.

 

Nevíte si s něčím rady? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám na inspiramo@inspiramo.cz nebo volejte na +420 608 107 406.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme!