Nepřehlédnutá

Autentické příběhy žen (ne)jen pro ženy

Cítíte se někdy přehlédnutá? Nedůležitá? Zapomenutá?

V naší zemi žije přes 5 milionů žen. Každá jsme jiná. Máme rozdílné zájmy, společenské postavení, vzdělání, priority, životní cíle, povolání, rodinné a finanční zázemí. I přes tu rozdílnost a pestrost nás však jedno spojuje.

Všechny máme v sobě ukrytou touhu být nepřehlédnuté.

Chceme někam patřit. Potřebujeme lásku, něčí blízkost, zdravou pozornost a jistotu, že na nás někomu záleží.

..........

V tomto světe si pozornost a přijetí druhých musíme zpravidla něčím zasloužit. Přes veškerou snahu to i tak někdy nebude stačit. Celý život budeme tu a tam zažívat hořký pocit a bolest z odmítnutí či lhostejnosti ze strany druhých.

..........

Dobrou zprávou je, že existuje Bůh, který nás bezvýhradně miluje. Jeho pozornost si nemůžeme ničím získat ani zasloužit. Jeho pozornost už máme. Vidí, co prožíváme, a nikdy nás nepřehlíží. Ani v dobrých, ani ve zlých časech. 

Autentické příběhy různých žen, které obsahuje tato kniha, jsou toho nepopiratelným důkazem.  

Cena 
Co v knize najdete

Pravdivé a autentické příběhy různých žen. Všechny příběhy se dotýkají srdce ne proto, že by byly nádherně napsané, i když jsou, ale protože v životech těchto žen vidíme Boží jednání. A když Bůh jedná, tak je to vždycky spektakulární! 

V knize se prolínají radostné situace a okamžiky, ale i těžké, takové, které bychom nikdy nechtěly zažít.

Upřímné sdílení žen bez přetvářky a bez roušky Vás ujistí v tom, že žádná z nás to nemá v životě lehčí nebo těžší. To, co určuje naše rozpoložení, je úhled pohledu, z jakého se na danou situaci díváme. Je skvělé mít jistotu, že každá z nás má stejnou šanci - jít životem po boku Vítěze a vítězit!

Stručně o knize 

kolektiv 29 autorů

36 příběhů

160 stránek

pevná vazba


Ukázka knihy
První ohlasy
"Kniha je vynikající! Příběhy jsou emocionálně hodně silné, vyjadřují se i k těm nejtěžším trápením a nenabízejí žádná laciná doporučení. Řekla bych, že mají nejenže šanci oslovit široké spektrum žen, ale že to pro ně bude příležitost začít díky těmto příběhům vidět Boží přítomnost ve svých současných i minulých trápeních, které je nejvíc bolí."
"Děkuji autorkám za jejích upřímnost! Díky osobním příběhům jsem měla možnost nahlédnout za oponu každodenního světa žen. Uvědomila jsem si opět, že v životě každé z nás se prolínají krásná ale i těžká období... Je nádherné procházet tím vším po boku Někoho, kdo nás miluje bezpodmínečně a nekonečně, být pro Něj nepřehlédnutelnou ženou!"
"Kniha se mi moc líbila! Příběhy, které obsahuje, jsou povzbudivé, svěží, krátké a čtivé. Dotýkají se různých oblastí, kterými prochází občas každá z nás. Jsem přesvědčená o tom, že tuto knihu by měla mít doma každá žena a měla by si ji čas od času číst znovu a znovu."
"Tato kniha je jedinečná! Díky otevřenému sdílení žen ukazuje na to, jak je náš život křehký a zranitelný, a také nepochybně dokazuje, že Bůh je Bohem, který nás vidí, zajímá se o nás, pečuje, chrání a připravuje východisko z každé situace. Jsme v Božích očích prostě nepřehlédnutelnými ženami!"

Nevíte si s něčím rady? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám na inspiramo@inspiramo.cz nebo volejte na +420 608 107 406.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme!