Zůstala jen naděje

Kniha obsahuje strhující příběh, který se opravdu stal. Zakusíte, jakou moc má víra a naděje. Budete svědky toho, že opravdová láska je dost silná na to, aby odpustila i to nejhorší, co vás v životě potkalo.

Strhující příběh

Zůstala jen naděje povzbudila již stovky lidí, zažehla v nich naději na nový začátek, ukázala, že je možné odpustit lidem, kteří nám ublížili. 

S Naďou se život nemazlil už odmalička. Jako malé dítě byla brutálně vytržena z rukou jejího milovaného tatínka. Její život připomínal spíš noční můru a mnohokrát ho chtěla ukončit. Zůstala ji jen naděje, že najde v životě to, po čem tolik toužila. Několikrát se dostala na samé dno a vyzkoušela různé způsoby, které ji měly dovést ke šťastnějšímu životu... útěk z domova, prostituce, heroin, vztahy... nic z toho nenaplnilo její duši, ba naopak, vrhlo ji do ještě větší tmy. 

Dokáže Naďa nakonec začít žít znova a jinak?


Skutečný příběh

Silné emoce

Hluboké poselství


"Knihu jsem začala číst zhruba ve 22.00 hod., skončila jsem v půl čtvrté ráno. Čte se ji jedním dechem. Když si navíc uvědomím, že je to skutečný příběh, až z toho mrazí! Kniha je velkým povzbuzením v tom, že byť nás v životě potkalo cokoli, vždy je naděje na nový začátek. Je možné začít znovu a lépe. Život Nadi je toho skutečným příkladem."

Kristina

O knize

  • Jde o příběh, který je nepravděpodobný, a přesto pravdivý.
  • Popisuje kruté začátky života jedné Češky.
  • Je inspirací k překonávání překážek, které v životě máme.
  • Dává naději, že změna je možná.
  • Předává hluboké pozitivní hodnoty, jakými jsou láska, odpuštění, přijetí.
  • Nese v sobě poselství, které může změnit i Váš život.

Ukázka z knihy

"Mám rád knihy, ale beletrii nečtu skoro vůbec. Tato kniha mě ale fakt dostala a nemohl jsem ji přestat číst. Až mě to překvapilo! Vřele doporučuji!"

Danda

Objednejte si Zůstala jen naděje

Jedna kniha
310
280.00 Kč

O autorovi

Lidia Czyż

Manželka, matka dvou dospělých dětí, učitelka. Podílí se na organizování setkání pro ženy na Slezsku. Je autorkou mnoha článků a příběhů. V roce 2013 debutovala příběhem Silnější než smrt, který byl přeložen do češtiny a němčiny.

Četli jste knihu Zůstala jen naděje?

Co na ni říkáte? Napište nám na inspiramo@inspiramo.cz
Jedna kniha
310
280.00 Kč

Inspiramo © 2019

Chci zůstat v kontaktu