Kniha Proměněná

Autentické příběhy žen (ne)jen pro ženy

Jste ve svém životě s něčím nespokojená? Toužíte po změně?

V životě každé z nás jsou chvíle nebo i období, kdy si moc přejeme, aby se něco změnilo... ať už jsme to my samy, lidé kolem nebo okolnosti a situace, kterým čelíme. Jsou také oblasti v našem životě, kde nám změna nepřichází lehce, naopak se zdá být někdy nemožná. Náš charakter, naše slabosti, postoje nebo závislosti, či okolnosti, ve kterých se nacházíme, nám občas dávají pořádně zabrat. Jsou jako hora, se kterou nejde hnout. Nemáme na to, nezvládáme to. A zoufale potřebujeme něčí pomoc.

..........

Ženy, které v této knize sdílejí své zkušenosti, o tom vědí své. Nechte se inspirovat a uchvátit jejich příběhy. Kéž Vám dodají odvahu a naplní Vás nadějí. Kéž jste povzbuzené do té míry, že se přestanete vyhýbat změnám a dovolíte Bohu, aby Vám pomohl. 

S Bohem je vždy změna možná! 

..........

Na stránkách této knihy se setkáte s pravou tváří více než třiceti autorek a pocítíte, jak je nádherné a osvobozující být Bohem PROMĚNĚNÁ!  

Stručně o knize 

kolektiv 32 autorů

36 příběhů

160 stránek

pevná vazba


Ukázka knihy
Oblasti, kterých se příběhy týkají

Vztah k sobě

pocity méněcennosti, hodnota člověka, špatné charakterové vlastnosti, zlozvyky, závislosti, samota

Vztah k okolí

neodpuštění, pocity křivdy, odsuzování, mateřství, krize v manželství, vztahy v rodině

Vztah k Bohu

nedůvěra, zkreslený pohled na Boha, poznávání Ho, služba Jemu

Další příběhy

proměna hodnot, smysl života, strach z budoucnosti, boj o radost ze života
První ohlasy
"Kniha Proměněná se mi moc líbí! Příběhy obsažené v knize se týkají různých oblastí, takže se každá z nás může s něčím ztotožnit. Bylo povzbudivé si znovu uvědomit, že s Bohem je vždy změna možná!"
"Skvělá kniha! Příběhy jsou poutavé, hezky sepsané, čtou se skoro samy! Jejich pravdivost mě inspirovala po všech stránkách! Přidanou hodnotu vidím v tom, že všechny příběhy ukazují Boha jako toho, který nás slyší a je ochoten nám vždy pomoci."

Nevíte si s něčím rady? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám na inspiramo@inspiramo.cz nebo volejte na +420 608 107 406.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme!